• Historia jonë

  Ne jemi një prodhues me përvojë OEM dhe ODM luminaire

 • teknologji ynë

  Kompania ka një, shkencore të sistemit të menaxhimit të cilësisë, teknologji të plotë profesionale

 • Shërbimi ynë

  Kompania ka një pas shitjes sistemit të plotë të shërbimit për të mbrojtur interesat e çdo konsumatori.

 • Avantazhi ynë

  Produktet LED kanë jetë të gjatë, nuk ka rrezatim dhe konsumit të ulët të energjisë

Popular Veshmbathje

Featured Veshmbathje

WhatsApp Online Chat!