China Himalayan Manufacturers llambë kripë dhe Furnizuesit | Jowye

Përshkrim i shkurtër:

Description Packing PACKING CBM/CTN Qty In 20′(sets) Qty In 40′(sets) Qty In 40H’(sets) PCS/CTN Inner box size(CM) Master CTN size(CM) L W H L W H Himalayan Salt Night Light Material: Salt  + Metal Color: Black,Pink Bulb: 1 * E12/E14 Each 7W max Weight :0.5kg Size: 7.5cmW*12cmH*10cmE Shade Size: Ø7.5cm*7.5cmH color box 6 10.5 10.5 18.0 33.5 23 20 0.01541 10123 22193 25698


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim

paketim

PAKETIMI

CBM / CTN

Qty Në 20 '(grupe)

Qty Në 40 '(grupe)

Qty Në 40H '(grupe)

PCS / CTN

Madhësia Inner box (CM)

Madhësia Master CTN (CM)

L

W

H

L

W

H

Himalayan Salt Night Light
Materiali: Salt + Metal
Color: Black, Pink
llambë: 1 * E12 / E14 Çdo 7W max
Pesha: 0.5kg
Size: 7.5cmW * 12cmH * 10cmE
Shade Size: Ø7.5cm * 7.5cmH

kuti me bojra

6

10.5

10.5

18.0

33.5

23

20

0,01541

10123

22193

25698


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!