Кина Хималаите Производителите сол светилка и добавувачи | Jowye

Краток опис:

Description Packing PACKING CBM/CTN Qty In 20′(sets) Qty In 40′(sets) Qty In 40H’(sets) PCS/CTN Inner box size(CM) Master CTN size(CM) L W H L W H Himalayan Salt Night Light Material: Salt  + Metal Color: Black,Pink Bulb: 1 * E12/E14 Each 7W max Weight :0.5kg Size: 7.5cmW*12cmH*10cmE Shade Size: Ø7.5cm*7.5cmH color box 6 10.5 10.5 18.0 33.5 23 20 0.01541 10123 22193 25698


детали за производот

Тагови производ

Опис

пакување

ПАКУВАЊЕ

CBM / ЦТН

Количина Во 20 '(комплети)

Количина Во 40 '(комплети)

Количина Во 40H (комплети)

PCS / ЦТН

Внатрешна кутија големина (CM)

големина господар ЦТН (CM)

L

W

H

L

W

H

Хималајската сол Ноќ Светлина
Материјал: сол + Метал
Боја: црна, розова
сијалица: 1 * E12 / E14 7W Секоја Макс
Тежина: 0.5kg
Големина: 7.5cmW * * 12cmH 10cmE
сенка Големина: Ø7.5cm * 7.5cmH

боја кутија

6

10,5

10,5

18,0

33,5

23

20

0,01541

10123

22193

25698


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
    WhatsApp Онлајн Chat!